Przęsła ogrodzeniowe nowoczesne – nasz ranking najpopularniejszych modeli

Nazwa

Przęsła ogrodzeniowe nowoczesne łączą w sobie doskonałą trwałość i funkcjonalność. Mają ponadto jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę – ich montaż jest stosunkowo łatwy i szybki. Nietrudno stworzyć z nich solidną konstrukcję – wymagają jedynie osadzenia w podłożu oraz odpowiedniego połączenia z pozostałymi elementami. Jakie nowoczesne przęsła możesz wybrać na swoją posesję?

Nowoczesne przęsła – czym się charakteryzują?

Ogrodzenia o nowoczesnych przęsłach od lat cieszą popularnością wśród naszych klientów. Cechują się zazwyczaj nieskomplikowaną formą. Proste linie i geometryczne wzory podkreślają architekturę nowoczesnej nieruchomości. Takie ogrodzenie może także pełnić inne funkcje – na przykład dodawać zabudowaniom nieco lekkości. W tej roli doskonale sprawdzą się panele o dużym prześwicie. Dobrze dobrane ogrodzenie pozwoli Ci zachować całkowitą prywatność – tak jest w przypadku przęseł betonowych lub żaluzjowych bez prześwitów.

Jaki materiał wykonania wybrać? Tu niepodzielnie od wielu lat króluje metal. Nasi klienci chętnie wybierają stal, aluminium oraz blachę aluzinc. Nowoczesne przęsła ogrodzeniowe metalowe doskonale prezentują się w zestawieniu z betonem, szkłem, płaską dachówką czy klinkierem.

Walory estetyczne to jednak nie wszystko. Ogrodzenia metalowe mają doskonałe właściwości użytkowe. Prawidłowo zamontowane służą przez długi czas – są stabilne, trudno je sforsować i nie rdzewieją dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu przed korozją.

 

Nowoczesne przęsła ogrodzeniowe – najpopularniejsze modele

Ogrodzenia palisadowe – prostota i elegancja

Wzór palisada 100x20

Poziome przęsła wzoru palisada 100x20 to uzupełnienie nowoczesnej posesji.

Zestawienie nowoczesnych przęseł ogrodzeniowych otwierają przęsła palisadowe. Zazwyczaj mają one postać poziomych równoległych profili, choć można spotkać także elementy mocowane pionowo. Solidna konstrukcja skutecznie zabezpiecza przed włamaniami, dzięki czemu często stanowi element tzw. inteligentnych systemów.

Dużą zaletą przęseł palisadowych jest bogaty wybór dostępnych wzorów. Profile o szerokości od 60 do 100 mm montowane w różnych odstępach sprawiają, że możesz dopasować powstały prześwit do swoich potrzeb. Godnym polecenia modelem jest palisada 100x20. Niewielkie odstępy pomiędzy profilami nie pozwolą przypadkowym przechodniom podejrzeć, co się dzieje na Twojej posesji. Jednocześnie cała konstrukcja ogrodzenia jest zgrabna i nie przytłacza.

Cenisz sobie ciekawe wzornictwo? Nie musisz decydować się na profile o jednakowej szerokości! Jeżeli zależy Ci na niebanalnym rozwiązaniu, postaw na model LASER o nieregularnych wycięciach. Podkreślą one oryginalność nowoczesnych zabudowań.

Wzór LASER

Wzór LASER podkreśla nowoczesny charakter zabudowań

 

Ogrodzenia żaluzjowe – całkowita prywatność na posesji Dużą popularnością cieszą się ostatnio także przęsła żaluzjowe. Poziome lamele ustawione pod kątem dokładnie zasłaniają widok z ulicy na posesję, a jednocześnie pozwalają na swobodny przepływ powietrza. Taka konstrukcja jest lekka i solidna zarazem. Dzięki niej możesz się cieszyć całkowitą prywatnością i estetycznym uzupełnieniem nowoczesnej zabudowy.

Nowoczesne przęsła żaluzjowe wykonane ze stopu aluminium, cynku i krzemu są niezwykle odporne na korozję oraz działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. W naszej ofercie znajdziesz je w kilku atrakcyjnych kolorach, więc bez trudu dopasujesz je do stolarki okiennej czy architektury ogrodowej.

 

Przęsła aluminiowe – lekkie i wytrzymałe

Aluminium jest ostatnimi czasy coraz chętniej wykorzystywane jako materiał na przęsła ogrodzeniowe. Decydują o tym jego liczne zalety – jest lekkie, trwałe, a przy tym daje się łatwo formować. Z tego względu ogrodzenia aluminiowe doskonale nadają się do realizacji oryginalnych pomysłów. Najczęściej przybierają jednak minimalistyczną formę, która doskonale pasuje do zabudowań o różnym charakterze.

Przęsła aluminiowe dobrze wyglądają w zestawieniu z podmurówką i klasycznymi słupkami. Występują w różnych wersjach kolorystycznych i bez problemu można je przemalować na dowolny kolor. Jeżeli zależy Ci na spójnym wyglądzie ogrodzenia i zabudowań, możesz zdecydować się na zastosowanie okleiny drewnopodobnej o kolorze dopasowanym do stolarki drzwiowej i okiennej. W naszej ofercie znajdziesz m.in. wzory Moderna o profilach i odstępach różnej szerokości.

 

Postaw na wysoką jakość!

Zdecydowałeś się na przęsła nowoczesne? Wzory dostępne w naszej ofercie przypadną Ci do gustu – niezależnie od tego, czy zechcesz uzupełnić posesję o bardziej zabudowaną czy raczej lżejszą konstrukcję. Nasze ogrodzenia zapewniają odpowiednią ochronę, a jednocześnie podkreślają styl Twojej nieruchomości. Wybierz firmę Betto – szeroki wybór oraz wysoka jakość produktów zapewniają bezpieczne i komfortowe użytkowanie ogrodzenia przez długie lata!