Ogrodzenie MEGA

Ogrodzenie MEGA

Ogrodzenie MEGA – nowoczesny wygląd

Nasza bogata oferta bloczków gładkich zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Proponujemy wysokiej jakości ogrodzenie betonowe pasujące do różnego typu wypełnień. Bloczki betonowe to trwałość, ponadczasowy wygląd oraz idealne dopasowanie do domów w każdym stylu.

  • Ogrodzenie Mega jest dostępne w różnorodnej kolorystyce
  •  Ogrodzenie izoluje działkę od strefy publicznej oraz sąsiadów w sposób jaki Ty zechcesz, możliwość stworzenia pełnego muru lub słupków z wolną przestrzenią na wybrane przez Ciebie przęsło
  • Gładka struktura zapewni Twojemu ogrodzeniu nowy, modernistyczny i ponadczasowy wygląd

Specyfikacja

Wymiary elementów, dane techniczne oraz kolorystyka:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Indywidualność ogrodzenia da Twojej posesji

Oferujemy szeroki wybór wzorów przeseł, które będą idealnie komponowały się z powyższymi bloczkami. Ogrodzenia betonowe mogą skutecznie chronić przed niechcianymi spojrzeniami przechodniów i sąsiadów, zapewniając ciszę, spokój i komfort.

Jeśli potrzebujesz niestandardowych rozwiązań, skontaktuj się z nami, a my postaramy się znaleźć dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając w pierwszej kolejności o zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.