Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe

Trwałe i funkcjonalne zabezpieczenie terenu

Oferujemy kompleksowe systemy ogrodzeniowe wykonane z prostych lub przetłaczanych drutów stalowych. Oprócz paneli ogrodzeniowych w skład systemu wchodzą słupki metalowe oraz wszystkie akcesoria montażowe. Nasz produkt charakteryzuje się funkcjonalnością, trwałością oraz prostym i łatwym montażem

Ogrodzenia panelowe – różnorodność modeli

Firma Betto.pl oferuje Państwu zróżnicowane ogrodzenia panelowe, których wspólną cechę stanowi między innymi precyzyjne wykonanie. Ponadto dostarczamy naszym klientom produkty, które charakteryzuje duża wytrzymałość oraz odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najnowocześniejsze rozwiązania, które będą świetnie współgrać z wybranym otoczeniem. Dzięki szerokiej ofercie naszej firmy każdy klient jest w stanie dopasować parametry produktu do swoich potrzeb.

W jakich miejscach sprawdzą się ogrodzenia panelowe?

Nasze ogrodzenia panelowe powstają z wykorzystaniem sprawdzonych technologii, które są wynikiem naszej wieloletniej działalności i ciągłego ulepszania metod produkcji. Jako firma z dużym doświadczeniem w branży, proponujemy klientom rozwiązania, przeznaczone zarówno do użytku prywatnego, jak i firmowego. Nasze produkty doskonale nadają się również do ogradzania osiedli mieszkaniowych czy terenów należących do instytucji. Estetyczne wykonanie paneli wpływa na kształtowanie pozytywnego wizerunku danej firmy czy ośrodka.

Dobre ogrodzenia panelowe odporne na negatywne warunki

Zaletą produktów, oferowanych przez naszą firmę, jest nie tylko dobry wygląd, pasujący do obszarów o różnym charakterze. Ogrodzenia panelowe mają za zadanie przede wszystkim chronić przed dostaniem się na teren posesji osób niepowołanych. Produkty te cechują się dużo większą trwałością niż zwykłe siatki metalowe, toteż stanowią chętnie wybierany wyrób. Ogrodzenia panelowe są odporne na zniszczenia mechaniczne, a dzięki zastosowaniu skutecznych sposobów ochrony przed wilgocią, długo nie ulegają korozji. W zależności od zapotrzebowania klienta nasze ogrodzenia panelowe mogą być ocynkowane ogniowo lub ocynkowane i polakierowane metodą proszkową. Oferowane produkty posłużą Państwu przez wiele lat, wyraźnie oddzielając dowolny obszar od otoczenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami naszych ogrodzeń. Gwarantujemy, że ich solidna konstrukcja zyska Państwa uznanie.

  • Wszystkie panele ogrodzeniowe zabezpieczone są przed korozją, co wydłuża ich trwałość nawet o kilka lat.
  • Do wyboru mamy ogrodzenia ocynkowane ogniowo lub ocynkowane i malowane proszkowo.
  • Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom ogrodzenia nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych.
  • Panele wykonane są z drutów o średnicy 4 lub 5 mm, które w całości tworzą zwartą i solidną konstrukcję o wysokiej wytrzymałości mechanicznej.
PANELE OCYNKOWANE OGNIOWO
Średnica drutu Wysokość panela Druty poprzeczne Przetłoczenia
4mm ; 5mm 1030 10 2
4mm ; 5mm 1230 10 2
4mm ; 5mm 1530 13 3
4mm ; 5mm 1730 14 3
4mm ; 5mm 2030 17

4

4mm ; 5mm 2230 18 4
4mm ; 5mm 2430 19 4


PANELE OCYNKOWANE I LAKIEROWANE PROSZKOWO
Średnica drutu Wysokość panela Druty poprzeczne Przetłoczenia
4mm ; 5mm 1030 10 2
4mm ; 5mm 1230 10 2
4mm ; 5mm 1530 13 3
4mm ; 5mm 1730 14 3
4mm ; 5mm 2030 17

4

4mm ; 5mm 2230 18 4
4mm ; 5mm 2430 19 4

Uniwersalne rozwiązanie dla domu i dla firmy

Ogrodzenia panelowe to prosty sposób za zabezpieczenie zarówno małych, jak i dużych terenów. Elegancki efekt wizualny, solidna konstrukcja oraz atrakcyjna cena sprawiają, że panele ogrodzeniowe idealnie nadają się do zabezpieczenia niemal każdego obszaru. Ogrodzimy nimi tereny prywatnej posesji wokół domu, jak również magazyny, firmy czy szkoły. Dodatkowo na życzenie klienta panele mogą zostać pomalowane na wybrany kolor z naszej palety.

Dostępne kolory

Ocynk
Zieleń 6005
Grafit 7016
Czarny 9005
Brąz 8017
Niebieski 5010