Ogrodzenia betonowe

Ogrodzenia betonowe

Trwała konstrukcja i atrakcyjna cena

Specjalizujemy się w produkcji ogrodzeń betonowych. Gwarantujemy efektowny wygląd oraz mnóstwo wzorów do wyboru. Nasze ogrodzenia są trwałe i funkcjonalne. Estetyka oraz wytrzymałość pozwalają na wykorzystywanie ich zarówno na posesjach prywatnych, jak i placach handlowych, przemysłowych oraz ogrodach.

  • Ogrodzenia betonowe z jednej strony posiadają estetyczny wzór, z drugiej zaś są gładkie.
  • Płyty betonowe nie wymagają impregnacji.
  • Wykonane przez nas ogrodzenie betonowe jest w pełni odporne na działania atmosferyczne. Gwarantujemy trwałość oraz doskonały wygląd na wiele lat.
  • Do produkcji płyt betonowych stosowany jest beton zbrojony wzbogacony plastyfikatorami poprawiającymi właściwości betonu, dzięki czemu produkt końcowy jest trwały i wytrzymały.
  • Zaletą ogrodzeń betonowych jest szybki i łatwy montaż. Budowa ogrodzenia nie wymaga rozległych prac budowlanych.
  • Ogrodzenia można malować dowolnym rodzajem farb fasadowych.

Dostępne wzory

Wzór 1 - piaskowiec
Wzór 2 - cegiełka
 
 
Bezpieczeństwo i trwałość w atrakcyjnej cenie

Ogrodzenia betonowe zapewnią Ci bezpieczeństwo oraz prywatność w stosunkowo niskiej cenie. W zależności od wzoru ogrodzenia możemy uzyskać całkowite lub tylko częściowe osłonięcie posesji. Istnieje możliwość komponowania własnych wzorów ogrodzenia oraz dostosowania go do pożądanej wysokości.

Dzięki bardzo dobremu stosunkowi ceny do jakości ogrodzenia betonowe są coraz częściej wykorzystywane do grodzenia nawet dużych powierzchni, takich jak: ogrody, działki rekreacyjne, powierzchnie przemysłowe, tereny leśne oraz wiele innych.