Łupane 38 / 38

 Łupane 38 / 38

Masywne i eleganckie ogrodzenie posesji

W naszej ofercie znajdziesz także ogrodzenia łupane 38/38, które są większym odpowiednikiem ogrodzeń 38/22. Bloczek łupany o tych wymiarach może być wykorzystywany do wybudowania słupków i połączenia z odpowiednimi elementami ogrodzenia lub do całkowitego ogrodzenia posesji.

  • Pustaki łupane 38/38 można łączyć z pustakami 38/22, dzięki czemu możemy uzyskać dodatkowe możliwości aranżacyjne.
  • Popularnym rozwiązaniem jest budowa słupków z pustaków 38/38 oraz podmurówki z pustaków 38/22.
  • Ogrodzenia łupane swoim wyglądem przypominają naturalny piaskowiec. Na każdej posesji wyglądają bardzo elegancko i masywnie.
  • Ich dodatkową zaletą jest wytrzymałość oraz odporność. Ogrodzenia łupane nie ulegają zniszczeniu na skutek deszczu, mrozu, śniegu czy słońca. Są również odporne na różnego rodzaju odkształcenia wynikające z codziennej eksploatacji. Zachowują trwałość oraz bardzo estetyczny wygląd przez wiele lat.


 

Wymiary elementów

Element słupka
Element podmurowki
 

Wymiary daszków

Na słupek
Na podmurówkę
Na słupek - łupany
Na podmurówkę - łupany

Duży wybór naturalnych kolorów

Naturalny piaskowy kolor ogrodzenia nawiązuje do naturalnego kamienia i doskonale współgra z zielenią oraz innymi budynkami na posesji. W ofercie dostępnych jest aż 12 różnorodnych odcieni, które pozwalają na stworzenie naturalnego i zarazem nowoczesnego ogrodzenia. Ogrodzenia łupane doskonale komponują się z przęsłami metalowymi lub sztachetami drewnianymi.

Dostępne kolory

BA2
BA4
BA5
BA7
BA8
BA9
BA11
BA12
BA13
BA14
BA15
BA16