Ogrodzenia łupane 38 / 22

Ogrodzenia łupane 38 / 22

Eleganckie ogrodzenie imitujące kamień naturalny

Oferujemy efektowne systemy ogrodzeń łupanych, które swoim wyglądem przypominają naturalny piaskowiec. System tworzą łupane bloczki betonowe wykonane w technologii wibroprasowania. Gwarantujemy najwyższą jakość ogrodzenia oraz szerokie możliwości aranżacyjne.

W naszej ofercie znajdziesz także ogrodzenia łupane 38/38, które są większym odpowiednikiem ogrodzeń 38/22.
Zobacz produkt

Wymiary elementów

Element słupka
Element podmurowki

Wymiary daszków

Na słupek
Na podmurówkę
Na słupek - łupany
Na podmurówkę - łupany

Nieograniczone możliwości aranżacyjne

Ogrodzenie z pustaka łupanego to bardzo efektowne oraz trwałe rozwiązanie do ogrodzenia posesji prywatnych. Stworzysz dzięki nim zarówno minimalistyczne ogrodzenie małego domu, jak i imponujące mury okalające rozległą rezydencję. Bogata gama kolorystyczna sprawia, że bez trudu dopasujesz je do elewacji domu lub już istniejących pomieszczeń gospodarczych.

Systemy ogrodzeń łupanych tworzą solidną i elegancką całość, która doda charakteru każdej posesji. Bloczki łupane wyglądem przypominają kamień naturalny, dlatego idealnie komponują się z naturalnym otoczeniem. Pomożemy wybrać odpowiedni wymiar oraz kolor ogrodzenia na potrzeby konkretnego projektu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz dogodne warunki współpracy.

Dostępne kolory

BA2
BA4
BA5
BA7
BA8
BA9
BA11
BA12
BA13
BA14
BA15
BA16

Produkty uzupełniające

Chcesz podkreślić elegancję posesji? Wybierz ogrodzenia łupane

Ogrodzenia łupane będą zarówno idealnym dodatkiem do przydomowych ogrodów, jak i granicą, która dzielić będzie domowe pielesze od zgiełku ulicy. Pustaki łupane, które wykorzystujemy do tworzenia ogrodzeń mają ciekawą kolorystykę, co sprawia, że klient może idealnie dopasować swoje ogrodzenie do fasady domu czy kolorystyki ogrodu.

Ogrodzenie łupane dostosowane do potrzeb klientów

Materiał, z którego wykonane zostały pustaki ogrodzeniowe pozwalają cieszyć się pięknym płotem przez wiele lat. Nasza staranność w doborze odpowiednich materiałów sprawia, że klienci polecają nas innym osobom. Ogrodzenie łupane wykonane z naszą pomocą zachwyci nie tylko Was, ale również znajomych, rodzinę i przechodniów, którzy zatrzymają się na kilka chwil, aby podziwiać Wasze dzieło.

Bezpłatna wycena !

668-385-367 660-194-189 biuro@betto.pl
@

Kontakt

  • Betto
  • ul.Traktorowa 198
  • 91-218 Łódź
  • NIP: 726-100-13-38
  • Tel: 668-385-367
  • Tel: 660-194-189
  • biuro@betto.pl

Do pobrania